Redstar R10S
Redstar R10S
Redstar R10S Redstar R10S

Cena brutto: 0.00 zł

Dostępność: Zapytaj o dostępność
Czas realizacji: 1-2 dni
Producent: BSIE
 
 Gabaryt:


Dodaj do przechowalnii
Poleć produkt znajomemu
Poleć znajomemu Adres e-mail:

Kod z obrazka:
token

Maszyna do szycia Redstar R10S - funkcjonalne urządzenie na lata

 

 

Maszynę do szycia Redstar R10S wzbogacono o 19 funkcji. Wśród nich znajdują się ściegi owerlokowe, kryte i elastyczne. Zatrzaskowe mocowanie stopek oraz łatwy wybór funkcji pozwalają na sprawne obrabianie zróżnicowanych tkanin o dowolnej grubości. Dzięki niezwykle wytrzymałej konstrukcji metalowych podzespołów, maszyna do szycia Redstar R10S jest solidna i gwarantuje stabilność podczas użytkowania. Urządzenie wyposażono również w nawlekacz igły i oświetlenie LED.

 

 

 

 

Do wyboru 19 programów ściegowych

 

 

Maszyna posiada 19 niezwykle przydatnych ściegów użytkowych i ozdobnych. Do dyspozycji mamy ściegi owerlokowe do łączenia czy wykańczania materiałów. W zestawie znajdziemy także ściegi kryte, dzięki którym podszyjemy czy podwiniemy materiał w sposób niewidoczny od strony prawej (nie widać nitek). Bardzo przydatna jest też gamma ściegów specjalnych do materiałów elastycznych, czyli ściegów które się rozciągają wraz z materiałem i nie powodują jego marszczenia. Musimy jedynie pamiętać w tym wypadku o stosowaniu nici elastycznych. Wyjątkowe są także ściegi haftujące, którymi ozdobimy elementy odzieży.

 

 

 

 

Solidna, wytrzymała konstrukcja

 

 

Podzespoły i rama maszyny wykonane są ze stali. Wysoka jakość!

 

 

 

 

Półautomatyczne obszywanie dziurek

 

 

Dziurka wykonywana jest na wymiar guzika bez potrzeby obracania materiału. Dzięki temu gęstość obydwu stron dziurki jest identyczna.

 

 

 

 

Automatyczny nawlekacz igły

 

 

Maszyna do szycia posiada automatyczny nawlekacz igły prosty i komfortowy w użyciu. Bardzo potrzebny, w końcu nie musisz sięgać po okulary!

 

 

 

 

Oświetlenie diodami LED

 

 

Maszyna jest wyposażona w diodowe oświetlenie LED. Oszczędność energii, dożywotnia gwarancja. Światło jednobarwne zbliżone do naturalnego. Nie rzuca cienia i nie męczy Twoich oczu!

 

 

 

 

Szycie podwójną igłą

 

 

Możemy wykorzystać do szycia podwójną igłę o różnych rozstawach 2,5- 6,0 mm. Uzyskamy w ten sposób ścieg prosty dwuigłowy.

 

 

 

 

Wolne ramię

 

 

Dzięki wąskiemu (wolnemu) ramieniu łatwo naprawimy wąskie elementy odzieży: rękaw, nogawkę spodni czy elementy odzieży dziecięcej.

 

 

 

 

Pozycjonowanie igły

 

 

Pozycjonowanie igły to przydatna funkcja, która pozwala na dokładne szycie w trudnych miejscach. Szczególnie przydatna przy wszywaniu zamków lub lamowaniu taśmą.

 

 

 

 

Duża przestrzeń pod stopką

 

 

Duża przestrzeń pod stopką, umożliwia szycie grubszych materiałów. Nie mamy problemu z szyciem wielu warstw. Jest to bardzo wygodne. Łatwiej jest też szyć skórę czy dżins

 

 

 

 

Zatrzaskowe mocowanie stopek

 

 

Pozwala na łatwą wymianę stopek. Naciskamy na przycisk, stopka spada na materiał. Następnie podkładamy nową stopkę i opuszczamy dźwignię. Klik i stopka jest gotowa do szycia

 

 

 

 

Wygodny nożyk do obcinania nitki

 

 

W obudowie znajduje się wygodny nożyk do obcinania nitek. Nie musimy korzystać z nożyczek.

 

 

 

 

Szycie wstecz

 

 

Maszyna posiada funkcję szycia do tyłu. Na początku i końcu ściegu naciskamy przycisk „szycie wstecz” przez kilka sekund i wiążemy ścieg, zabezpieczając go przed pruciem.

 

 

 

 

Pełna siła wkłucia igły

 

 

Elektronicznie sterowany regulator obrotów gwarantuje stałą i pełną siłę wkłucia igły, niezależnie od prędkości  z jaką szyjemy

 

 

 

 

Proste wybieranie ściegów

 

 

Szybki i łatwy wybór 19 ściegów za pomocą jednego pokrętła wyboru. Do dyspozycji mamy ściegi użytkowe i piękne ściegi dekoracyjne.

 

 

 

 

Pięć lat gwarancji

 

  

Wszystkie podzespoły i części w maszynie są objęte 5-letnią gwarancją. Usługa serwisowa w systemie door-to-door (od drzwi do drzwi).

 

 

 

 

 

 

INSTRUKCJA OBSŁUGI WRAZ Z KARTĄ GWARANCYJNĄ PDF

 

Logowanie
Logowanie
Kontakt
 

BSIE - Maszyny Szwalnicze - H2OSolar.pl

ul. Ludna 9

00-413 Warszawa

Sklep czynny:

poniedziałek - piątek  9:00 do 17:00

sobota 9:00 do 13:00

 

 
tel: +48 22 622 00 02
fax: +48 22 628 11 93
 

Bogdan tel.: +48 601 392 056

 


Leszek tel.: +48 782309618

  

biuro@bsie.waw.pl

-  bogdan@bsie.waw.pl      
-  leszek@bsie.waw.pl
 

 34928679

    ludna-maszyny
  BSIE Import-Export
 

 

Nozyczki Fiskars
Baner prawy 3